Ułatwienia dostępu

Nie musisz dysponować dużą gotówką czy też specjalistycznym sprzętem, by spełnić swoje marzenia. Najlepsze warunki do realizacji swoich pomysłów znajdziesz u nas, w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości. Zapewnimy ci odpowiednią atmosferę i komfort do  rozwijania Twoich pasji.

Budynkek Artinkubatora
Budynkek Artinkubatora

Posiadamy pomieszczenia biurowe o  zróżnicowanej powierzchni, od 20 do 100 m². Charakteryzują się one wysokim standardem wykończenia wnętrz i są wyposażone w system klimatyzacji i wentylacji. Każdy lokal posiada przyłącze  internetowe. Decyzja, którego operatora wybierzesz należy do Ciebie. Nad bezpieczeństwem twojej firmy będzie czuwać profesjonalna ochrona dysponująca cyfrowym systemem video-monitoringu. Inkubator wyposażony jest w windę, a zmotoryzowani mogą skorzystać z miejsc parkingowych. Dla nowo zarejestrowanych  podmiotów gospodarczych przewidziane są specjalne ulgi w płaceniu czynszu w wysokości 25% stawki podstawowej w pierwszym roku działalności, 50% w drugim i 75%  w  trzecim. Prężnie działająca firma wymaga ciągłego kształcenia pracowników. Jeśli więc chcesz zorganizować szkolenia czy konferencje to do Twojej dyspozycji pozostają trzy sale mieszczące 30, 80 i 120 osób. Wyposażone są one w wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny, a jedna z nich posiada cyfrowy projektor 3D i system głośników z dźwiękiem przestrzennym dolby surround. Dla podmiotów gospodarczych inkubowanych przewidziane są preferencyjne stawki wynajmu. Z sal konferencyjnych mogą korzystać również firmy spoza Art-Inkubatora.


Jesteś wokalistą, muzykiem masz swój zespół, chcesz nagrać profesjonalna płytę, to zapraszamy cię do studia nagrań mieszczącego się w budynku Art-Inkubatora. Przyjdź na ulicę Piastowską 19c i skorzystaj z  doskonałego fortepianu marki Yamaha, pieców gitarowych wiodących producentów takich jak Marshal czy Bolt oraz rozbudowanego zestawu perkusyjnego firmy Mes. Zapraszamy również wokalistów z aranżami na  płytach CD. Użytkowanie tego bardzo dobrego sprzętu nie musi się wiązać z wysokimi opłatami. Cennik nie zrujnuje Twojego portfela. Sprawdź a  przekonasz się sam. Nagrania odbywają się po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych lub mailowych, minimum z jednodniowym wyprzedzeniem. Miłośników tańca z pewnością zainteresuje propozycja prowadzenia zajęć w sali z lustrami i poręczami baletowymi. Koszt wynajęcia tego pomieszczenia nie jest wygórowany i wynosi jedynie 25 złotych brutto  za  godzinę.

Artinkubator - Sala wykładowa
Artinkubator - Sala wykładowa

Lubisz taniec towarzyski, ludowy, zumbę, aerobic, balet lub inne formy ruchu takie jak tai chi czy jogę,  to nasza sala taneczna jest dla Ciebie idealna. Pośpiesz się Twoi znajomi już u nas tańczą i ćwiczą. Inkubator dysponuje również trzema specjalistycznymi pracowniami komputerowymi obróbki dźwięku, obrazu i filmu. Nie musisz więc inwestować kilkanaście tysięcy w zakup sprzętu. Nasze komputery i oprogramowanie pozwolą Ci na realizację własnego filmu, obróbkę zdjęć, grafiki, czy produkcję autorskiego utworu muzycznego. W poczynaniach może ograniczyć Cię tylko Twoja wyobraźnia, bowiem opłata za  wynajem stanowiska jest symboliczna. Zajmujesz się malarstwem, rzeźbą, grafiką lub rękodziełem artystycznym, a nie masz możliwości wystawienia swoich prac w  należytych warunkach, to galeria Inkubatora będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem. Zadbamy o promocję wystawy i deklarujemy pomoc w jej organizacji. Udostępnimy też sztalugi i antyramy.

Obecnie dysponujemy dużą salą widowiskową na 280 osób. Sala jest doskonale wyposażona w sprzęt audio o najwyższych parametrach dźwiękowych. Posiadamy również wysokiej klasy system oświetlenia scenicznego. Ponadto sala może być wykorzystywana jako sala kinowa, ponieważ znajduje się w niej projektor z przystawką 3D i dużym ekranem, co umożliwia trójwymiarowe projekcje filmowe. Nasz obiekt posiada galerię przystosowaną do wernisaży oraz miejsc spotkań kulturalnych.
Serdecznie zapraszamy!

Koordynator obiektu:
Robert Letniowski
ulica Piastowska 19c (dawny biurowiec Bielbawu)
58-260 Bielawa
tel.:  (74) 646 64 21 i 609 12 00 70
kontakt mailowy:
www.artinkubator.bielawa.pl

Bielawa 2022