Informacje o pandemii
na pierwszym planie lampa uliczna oraz ulica, na drugim Góra Parkowa
Od marca br. trwają prace porządkowe na bielawskiej Górze Parkowej (455 m n.p.m.). Do tej pory udało się już oczyścić z "samosiejek" teren przy Białej Skałce oraz udrożnić kilka leśnych alejek.

Zapaśnicy IRON BULLS z pamiątkowymi medalami i dyplomami. Na zdjęciu także trener oraz Zastępca Burmistrza Bielawy - Aleksander Siódmak
Wielką wszechstronnością wykazują się młodzi zawodnicy z klubu UKS IRON BULLS Bielawa, którzy rywalizują w takich dyscyplinach jak zapasy, sumo oraz brazylijskie jiu jitstu.

Eko-biżuteria i akcesoria
Budki lęgowe dla ptaków, bo o nich mowa, powstały w ramach konkursu pn.„Weekend dla planety", przeprowadzonego przez Gminę Bielawa z okazji powitania wiosny.  Ich prezentacja miała nastąpić podczas weekendu z Radiem Zet, który ze względu na...

Sauna drewniana typu "Ruska Bania" - zdjęcie poglądowe
Choć najbliższy turystyczny sezon letni, będzie przebiegał w reżimie panującej pandemii koronawirusa, to nie zniechęca to przedsiębiorców do lokowania w Bielawie kolejnych inwestycji.

Mariusz Tomczyk na podium
W piątek 26 marca bielawianin Mariusz Tomczyk wywalczył brązowy medal Pucharu Świata w podnoszeniu ciężarów!