Ułatwienia dostępu

Nowoczesna, przestronna i bardzo funkcjonalna – tak prezentuje się siedziba Bielawskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Patrząc na to, co oferuje budynek przy ulicy Wolności 24 trudno się oprzeć wrażeniu, że jest to idealne miejsce do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.


Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości
Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości

 
Niegdyś obiekt w którym znajduje się Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości należał do Zakładów Bawełnianych „Bieltex”, a po ich upadku długo stał niewykorzystany. Po latach zyskał nową jakość w wyniku całkowitej przebudowy od piwnic aż po dach. Inkubator jest miejscem maksymalnie przyjaznym dla osób rozpoczynających przygodę z biznesem. To właśnie tutaj każdy, kto myśli o otwarciu działalności gospodarczej, może wynająć na preferencyjnych warunkach powierzchnie handlowo – usługowe. Po pewnym czasie, kiedy firmy ugruntują swoją pozycję, będą mogły wynająć lokal na wolnym rynku lub na przykład skorzystać z oferty Bielawskiego Parku Przemysłowego (tereny wewnątrz nowej części obwodnicy) czy też Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oddział Bielawa.

Całkowita powierzchnia Inkubatora to 2635,72 m2, w tym powierzchnia pod wynajem produkcyjno-usługowa to 1259,29m2 i obejmuje 23 lokale o powierzchni od 26,91 do 101,33 m2. Dostępne są także 2 sale konferencyjne o powierzchniach 28,80 i 53,15 m2 na 10 i 50 osób. Duża sala konferencyjna wyposażona jest w cały sprzęt niezbędny przy profesjonalnej prezentacji, w tym m.in. projektor multimedialny, system nagłośnienia oraz tablicę interaktywną z systemem onfinity. W obydwóch salach funkcjonuje również sieć internetowa, z której można korzystać bez żadnych ograniczeń. Warto dodać, że cały ten sprzęt udostępniany jest bez dodatkowych opłat. Całość budynku przystosowana jest do poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

Budynek Inkubatora posiada: własną kotłownię na biopaliwo, instalację alarmową, windę i jest dozorowany, a codziennie pomieszczenia wspólne obiektu są sprzątane przez wyspecjalizowaną firmę. Na zewnątrz budynku znajduje się 25 miejsc parkingowych oraz stanowiska dla rowerów. Tylko u nas znajdziecie Państwo najniższe ceny najmu a przedsiębiorcy objęci programem inkubacji mogą korzystać z preferencyjnych stawek najmu lokali użytkowych (progresywnie od 2,50 zł/m2) przez okres 3 lat. 

Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości - Parter
Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości - Parter

Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości - 1 Piętro
Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości - 1 Piętro
Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości - 2 Piętro
Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości - 2 Piętro


Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są w biurze Inkubatora:


ul. Wolności 24
58-260 Bielawa
tel. 74-645-22-88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.barl.bielawa.pl
Bielawa 2022