W sobotę 10 czerwca na Campingu Sudety w Bielawie już po raz VI odbył się „Bieg Gladiatora”, w którym wzięło około 800 biegaczy. Bieg Gladiatora na stałe wpisał się już w kalendarz imprez sportowych miasta. Z roku na rok startuje w nim coraz większa liczba chętnych, co najlepiej świadczy o jego powodzeniu.
Na trasach biegu, jak co roku, nie zabrakło ścianek wspinaczkowych, kąpieli błotnych, podziemnych tras, tuneli czy lin wspinaczkowych. Podczas biegu, na wymagającym odcinku górskim, nie pomagała też upalna temperatura. Mimo to, wszyscy uczestnicy z uśmiechem i satysfakcją dobiegali do mety!
Oczywiście dużym zainteresowaniem cieszył się także GLADIATOR JUNIOR. Organizatorem imprezy było miasto Bielawa i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie.
![Najmłodsi uczestnicy Biegu Gladiatora](/images/2023/gladiator.jpg)
![Uczestnicy Biegu Gladiatora](/images/2023/06_czerwiec/gladiator_2.jpg)