Ułatwienia dostępu

W dniach 23-24.09.2022 w Miliczu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w zapasach w stylu wolnym oraz kobiet. W zawodach udział wzięło 187 zawodników z 31 klubów.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali – Błażej Wilk 33 kg, Szymon Pasternak 44 kg, Wiktoria Chałada 54 kg, Nadia Kurcab 58 kg, Michał Łakomski 62 kg, Weronika Wierzbicka 62 kg, Lena Statkiewicz 62 kg, Kacper Jahn 85kg.

W zawodach najlepiej zaprezentowała się Nadia Kurcab, która wywalczyła srebrny medal. Brązowe krążki wywalczyli Szymon Pasternak oraz Weronika Wierzbicka. V miejsca wywalczyli Błażej Wilka, Lena Statkiewicz, Kacper Jahn. VII lokaty zdobyli Wiktoria Chałada oraz Michał Łakomski.

Był to kolejny weekend z zawodami w naszym wykonaniu. Cieszę się, że młodzież po ciężko przepracowanych wakacjach ma motywację do udziału w turniejach. Walczymy w zapasach, sumo a już 9 października będzie organizatorami XII Ogólnopolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w Bielawie z udziałem grapplerów z całego kraju – powiedział Norbert Warchoł.

Wyjazd współfinansowany ze środków UM w Bielawie oraz DFS we Wrocławiu. Podziękowania dla sponsorów Rem-sen materace, Autoland Bielawa, Festa Sport.

 

Zawodnicy IRON BULLS z medalami
Zawodnicy IRON BULLS z medalami
Bielawa 2022