Ułatwienia dostępu

Serdecznie zapraszamy kibiców siatkarskich na spotkanie o punkty w siatkarskiej II lidze pomiędzy DOFU Bielawianka Bester Bielawa a zespołem ZAKSA Strzelce Opolskie. Goście to renomowana drużyna w środowisku siatkarskim - kilka poprzednich sezonów spędziła bowiem na parkietach Tauron 1.Ligi.

Należy dodać, że jest to drugi zespół obecnie najlepszej drużyny Europy i tegorocznego Mistrza Polski - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Ciekawostka - w poprzednim sezonie nasz wychowanek Grzegorz Jacznik, grający wówczas w Strzelcach Opolskich, dwukrotnie zasilił pierwszy skład ZAKSY w meczu Pucharu Polski oraz Plus Ligi. Warto odnotować także fakt, że z drużyny Strzelec Opolskich cztery lata temu na wielkie wody wypłynął jeden z najlepszych obecnie siatkarzy na świecie, czyli Kamil Semeniuk. Zapowiada się więc wspaniałe siatkarskie święto w Bielawie.

Obie drużyny mają sobie i swoim kibicom coś do udowodnienia, Jedna z nich na pewno po ostatnim gwizdku będzie miała ujemny a druga dodatni bilans wygranych do przegranych spotkań (obecnie oba teamy mają 2:2). Na mecz do Bielawy wybierają się także kibice ze Strzelec, więc można się spodziewać, że tego wieczoru hala w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie będzie pękać w szwach.

Do zobaczenia na meczu - sobota 29 października godz. 18:00. Serwujemy pozytywne wibracje. Spośród wszystkich osób, którzy zakupią bilet wstępu zostaną rozlosowane nagrody dla publiczności, w tym m.in. Voucher o wartości 1000 zł na renowację felg. 

ZAPRASZAMY.

WSTĘP 5 zł Bilet Ulgowy / 10 zł Bilet Normalny

Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Bielawa 2022