Ułatwienia dostępu

W imieniu Zarządu Klubu oraz zawodników zapraszamy serdecznie przedstawicieli Państwa mediów na szósty w tym sezonie mecz przed własną publicznością DOFU Bielawianka Bester Bielawa w rozgrywkach II ligi, który odbędzie się w najbliższą sobotę 26 listopada w hali sportowej SP 10 w Bielawie o godz. 18:00.

To już po raz trzeci z rzędu a w sumie szósty w sezonie DOFU Bielawianka Bester Bielawa zagra przed własną publicznością. Rywalem miejscowych siatkarzy będzie tym razem zespół, który zdecydowanie jest w naszym zasięgu. Ale żeby ugrać jakieś punkty w tym spotkaniu trzeba będzie zagrać na swoim najlepszym poziomie. Klub Sportowy Rudziniec jest beniaminkiem w II lidze i jak na razie w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim radzi sobie nad wyraz dobrze. W ośmiu dotychczas rozegranych kolejkach aż pięciokrotnie siatkarze tego klubu schodzili z parkietu jako zwycięzcy. Bielawianie wygrali natomiast trzy spotkania i w tabeli grupy 3 II ligi do wyprzedzającego ich o trzy pozycje Rudzińca tracą na ten moment pięć punktów. Czas zatem zmniejszyć tą stratę a okazja do tego będzie w sobotę 26 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej Szkoła Podstawowa nr 10 w Bielawie. 

Zapraszamy serdecznie na ten mecz i kibicowanie obu drużynom. Jak zwykle osoby, które zakupią bilet wstępu (5 zł ulgowy i 10 zł normalny) wezmą udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez naszych partnerów. A czeka na Was m.in. voucher o wartości 1000 zł na renowację felg od renowacja-felg.com oraz 2 x bon 40 zł od Chili Pizza & Bar, 2 x bon 30 zł od U Czapli, 2 x bon 25 zł od Rabarbar i inne.

Dołączajcie także do wydarzenia na facebooku Kolejne siatkarskie emocje w Bielawie -> DOFU Bielawianka Bester Bielawa vs Klub Sportowy Rudziniec Więcej dołączeń = pełna trybuna kibiców w SP 10. 

Do zobaczenia !!!
Bielawa 2022