Ułatwienia dostępu

Zapraszamy do udziału w Wirtualnej Niepodległościowej Jedenastce, inicjatywie patriotyczno-rekreacyjnej, celebrującej 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ale także zachęcającej do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

W wydarzeniu może uczestniczyć każdy, kto czuje się na siłach by pokonać w terminie 10-14 listopada dystans minimum 11km marszem, biegiem lub na rowerze...

Każdy z Was zna swoje zdrowie, możliwości i najlepiej wie na co może sobie pozwolić. Nie ma wyznaczonych miejsc do udziału w aktywnościach, każdy sam wybiera trasę.


Zapisy rozpoczną się 3 listopada (czwartek) od godz.8:00 i zakończą 10 listopada o godz.15:00. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr 509949966 lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki (screeny pokonanej trasy) przy użyciu dowolnej aplikacji należy przesłać  najpóźniej do 15 listopada na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Każdy uczestnik za udział, pokonanie dystansu otrzyma:
- pamiątkowy nr startowy
- pamiątkowy medal


10-14 listopada spędź aktywnie w barwach biało-czerwonych lub motywem narodowym świętując 104 rocznicę odzyskania przez Polskę  niepodległości.

Organizatorzy i Partnerzy Organizacyjni

 

Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Bielawa 2022