Ułatwienia dostępu

W minioną sobotę piłkarze z UKS Siódemka Bielawa włączyli się do akcji charytatywnej na rzecz Marysi Radzimskiej, która cierpi na zespół Retta. Mecze piłkarskie, zabawy na zamku dmuchanym, pyszne jedzenie, czy loteria fantowa, to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez organizatorów eventu. Nasi piłkarze z dumą wyszli na boisko, aby rozegrać kilka meczów, a także obserwować jak grają starsi piłkarze. Cel był jeden - pomoc Marysi Radziemskiej, siostrze dwóch naszych piłkarzy, Matiego i Dawidka. Marysia choruje na zespół Retta, przez co potrzebuje stałej opieki medycznej, która niestety jest bardzo kosztowna.


Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz możliwość udziału w wydarzeniu. Specjalne podziękowania należą się Jarosławowi Zaborowskiemu, oraz całej obsłudze, za profesjonalizm w działaniu. Ukłony również należą się wszystkim tym, którzy zaangażowali się w wydarzenie, bo miejmy nadzieję, dzięki nim, Marysia będzie mogła spełniać swoje marzenia.

Wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w imprezie zapraszamy do wsparcia Marysi poprzez przekazanie 1% podatku, w formularzu PIT wpisując numer KRS 0000037904, Cel szczegółowy 1% 36611 z dopiskiem Radziemska Maria.

Można również przekazać darowiznę na fundacyjne subkonto Marysi, odbiorca: FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ", ALIOR BANK NR RACHUNKU: 42249000050000460075493994, w tytule: 36611 Radziemska Maria.

dzieci stojące na bramce w szkole
Dzieci stojące na bramce w szkole
Bielawa 2022