Ułatwienia dostępu

To był emocjonujący weekend pełen niesamowitych wrażeń i sukcesów piłkarzy UKS Siódemka Bielawa!
W sobotę 26 listopada drużyna z rocznika 2012 roku zagrała we Wrocławiu, gdzie podczas eliminacji wywalczyła wejście do tzw. "złotej grupy" i ostatecznie zajęła I miejsce, pozostawiając za sobą takie drużyny jak Zagłębie Lubin, AP Oleśnica, FA Wałbrzych, Lechia Dzierżoniów, czy Górnik Polkowice. Nasz zawodnik Adrian Wisłowski został uznany za najlepszego piłkarza turnieju! To ogromny sukces i duma dla naszego klubu mierzyć się z najlepszymi i zdobywać najwyższe trofea.
Z kolei w niedzielę, 27 listopada drużyna z rocznika 2015 wzięła udział w ogólnopolskim turnieju „Piłkarskie Orły”. Turniej był rozgrywany pod wrocławskim balonem, gdzie tak jak dzień wcześniej udowodniliśmy, że klub reprezentuje najwyższy poziom gry, zdobywając I miejsce w ogólnopolskim turnieju! W wydarzeniu wzięło udział 16 drużyn, m.in. Juventus Wrocław, Start Namysłów, Olimpic Wrocław, Forza Wrocław, FA Wałbrzych i inni, a piłkarze z Bielawy znowu znaleźli się na szczycie! Warto podkreślić, że organizatorzy wyróżnili tym razem dwóch zawodników z UKS Siódemki - Karola Tajchmana, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju oraz Igora Fudaleja, który został uznany za najlepszego piłkarza turnieju.
Weekendowe wydarzenia potwierdziły, że ciężka i systematyczna praca, przynosi wymierne korzyści, zarówno dla naszych piłkarzy, którzy chętnie biorą udział w treningach i poprawiają swój piłkarski warsztat, jaki i dla trenerów, dla których zwycięstwa, to jeszcze większa motywacja do dalszej pracy z dziećmi.

Oprac.: Michał Gendera 
UKS "Siódemka" Bielawa

Zawodnicy UKS Siódemka Bielawa z trenerem i zwycięskim trofeum - puchar i pamiątkowe medale
Zawodnicy UKS Siódemka Bielawa z trenerem i zwycięskim trofeum - puchar i pamiątkowe medale
Bielawa 2022