Ułatwienia dostępu

W piątek 16 czerwca burmistrz Andrzej Hordyj spotkał się z zawodnikami BEBSON GOLD TEAM Bielawa, którzy w ostatnim czasie, zdobywając prestiżowe trofea sportowe, promowali także nasze miasto na arenie ogólnopolskiej.

Największy sukces odnotował Mariusz Joniak, który wystąpił w gali walk "XTB KSW Colosseum 2", zorganizowanej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jego zmagania w oktagonie, podczas pierwszej walki wieczoru, obserwowało z trybun blisko 50.000 miłośników KSW. Co istotne, po 3-rundowym pojedynku, sędziowie uznali bielawianina za zwycięzcę. Warto dodać, że na tej samej gali wystąpili tak znani i popularni wojownicy jak Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Michał Materla, czy Artur Szpilka.

Z kolei Rafał Musiał zajął drugie miejsce na World Weterans Festival In Wrestling, który odbył się także w stolicy naszego kraju. Natomiast Marcin Chmielewski zdobył tytuł mistrza amatorskiej Max Ligii w boksie.

Wspomnieć należy, że głównym trenerem i menadżerem BEBSON GOLD TEAMU Bielawa jest Sławomir BEBEK Grabowski. Praca, którą wykonuje na co dzień ze swoimi podopiecznymi przynosi wspaniałe rezultaty. Co ważne, sukcesy starszych kolegów są inspiracją i motywacją dla najmłodszych adeptów sportów walki. Jestem przekonany, że kolejne trofea są tylko kwestią czasu.

bebsongoldteam
bebsongoldteam
Bielawa 2022