Ułatwienia dostępu

W najbliższą sobotę 12 listopada w hali Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie dojdzie do pojedynku dziewiątego i jedenastego zespołu w ligowej tabeli.

Gospodarze DOFU Bielawianka Bester Bielawa po świetnym początku sezonu i dwóch wygranych, obecnie notują ciągły spadek w drabince. Przegrane cztery spotkania 0:3 z silnymi przeciwnikami sprawiły to, że o upragnione zwycięstwo w 7 kolejce Bielawianie będą walczyć u siebie jak lwy. Ale rywal na pewno tanio skóry nam nie sprzeda. Mimo, że NKS Start Namysłów jest beniaminkiem (poprzedni sezon spędził na parkietach dolnośląskiej III ligi), to pokazał choćby w ostatniej kolejce, że walczyć do samego końca potrafi. Niespodziewana wygrana po tie-breaku z zespołem z czołówki Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa jest najlepszym przykładem, że w 3 grupie II ligi nie ma zdecydowanych faworytów. Zapowiada się więc ciekawe widowisko siatkarskie. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na ten mecz w sobotę o godz. 18:00.

Zachęcamy także do dołączania do wydarzenia na fb Siatkarska II Liga - DOFU Bielawianka Bester Bielawa vs Start Namysłów 

Do zobaczenia na meczu - sobota 12 listopada godz. 18:00. Serwujemy pozytywne wibracje. Spośród wszystkich osób, którzy zakupią bilet wstępu zostaną rozlosowane nagrody dla publiczności, w tym m.in. Voucher o wartości 1000 zł na renowację felg. 

ZAPRASZAMY.

WSTĘP 5 zł Bilet Ulgowy / 10 zł Bilet Normalny

Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Afisz z informacjami na temat wydarzenia

 

Bielawa 2022