Ułatwienia dostępu

W niedzielę, 30 października piłkarze UKS „Siódemka” Bielawa zagrali w ogólnopolskim, finałowym turnieju Tarczyński Arena Cup. Turniej zgromadził 32 najlepsze zespoły w czterech kategoriach wiekowych. Zespoły zostały wyłonione z ponad 150 drużyn, które wzięły udział w tym turnieju.

Zagrały między innymi kluby takie jak: Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Górnik Polkowice, Polonia Środa Śląska, Gorzów Wielkopolski, czy FC Wrocław Academy! 
Założyliśmy sobie jeden cel - przeżyć niezapomniane wrażenia, które zostaną w pamięci naszych piłkarzy na całe życie! Pojechaliśmy dwiema drużynami, które brały udział w eliminacjach, tak, aby każdy mógł poczuć stadionowe emocje!


Byliśmy w szatni gości w której niegdyś przebierali się najlepsi piłkarze świata - Włoch, Belgii, czy Holandii, siedzieliśmy na ławkach rezerwowych…i strzelaliśmy gole na płycie stadionu! Ze wszystkimi graliśmy jak równy z równym, ale nie o wynik chodziło, choć emocje jak zawsze towarzyszyły nam od pierwszego gwizdka!


Wiemy, że było to dla wielu spełnienie dziecięcych marzeń i cieszymy się, że mogliśmy w niewielkim stopniu pomóc w ich realizacji!
Pełni wrażeń i jeszcze bardziej zmotywowani wróciliśmy z turnieju, plasując się na wysokim, piątym miejscu
i wiemy, że ciężką pracą jesteśmy w stanie konkurować z najlepszymi drużynami, nawet spoza naszego województwa.  


Oprac.: 
Michał Gendera
UKS „Siódemka” Bielawa

Zawodnicy UKS Siódemka Bielawa na Stadione Śląsk Wrocław
Zawodnicy UKS Siódemka Bielawa na Stadione Śląsk Wrocław
Bielawa 2022