Ułatwienia dostępu

W dniach 11-12.11.2022 w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach. W zawodach rywalizowało 151 zawodniczek z 58 klubów z Polski.

UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowały Wiktoria Chałada 54kg, Nadia Kurcab 58kg, Lena Statkiewicz 62kg oraz Weronika Wierzbicka 66kg.
    Najlepiej zaprezentowała się Weronika Wierzbicka, która przegrała walkę o brązowy medal i zajeła V miejsce. Z bardzo dobrej strony pokazała się również Nadia Kurcab, która po mimo wygraniu 3 walk i dwóch porażkach uplasowała się na VII pozycji.
    W walkach eliminacyjnych odpadły Wiktoria Chałada oraz Lena Statkiewicz

Tym razem wracamy bez medalu ale z bagażem doświadczeń. Rok temu ta młoda grupa z ledwością wygrywała walkę na Mistrzostwach Polski. Tym razem dwie zawodniczki walczyły o wysokie lokaty. Wierzę, że za rok nasza młodzież pokusi się o medal w tej grupie wiekowej. – powiedział Norbert Warchoł.

W dniu 12.11.2022 we Wrocławiu odbył się II memoriał Tadeusza Łaty oraz Jerzego Schabikowskiego w zapasach w stylu wolnym dzieci.

Z klubu IRON BULLS Bielawa wystąpili Julia Kosewska 50kg oraz Błażej Wilk 32kg. 
Nasi podopieczni wywalczyli dwa medale – złoty Błażej Wilk oraz srebrny Julia Kosewska.


W naszym klubie szkolenie jest od podstaw. Najmłodsze dzieci biorą udział w różnych formach rywalizacji i różnych dyscyplinach sportowych. Cieszymy się z ogromnej aktywności naszych podopiecznych, którzy w roku 2022 brali udział w 43 turniejach w kraju i za granicą – powiedział Stanisław Warchoł
    Wyjazdy współfinansowane ze środków UM w Bielawie. Podziękowania dla sponsorów Rem- sen materace oraz Autoland Bielawa. 

Zawodnicy IRON BULLS z trenerem
Zawodnicy IRON BULLS z trenerem
Zawodnicy IRON BULLS z trenerem
Zawodnicy IRON BULLS z trenerem
Bielawa 2022