Ułatwienia dostępu

Od 27 do 29 maja w Zawierciu odbywały się Mistrzostwa Polski Kickboxingu.
Julia Musiałek zawodniczka SKT TIGER ćwicząca w sekcji Bielawa rywalizowała w trzech konkurencjach: pointfighting, light-contact, kick-light na zawodach, gdzie na 6 matach zmagało się blisko 1000 zawodników w grupach wiekowych od kadeta starszego 12 lat do weterana powyżej 40 roku życia.

Julia Musiałek po stoczonych 7 pojedynkach wywalczyła:

    • Mistrzostwo Polski w Formule pointfighting, 
    • Mistrzostwo Polski w Formule light-contact

Jest to poprawienie wyniku z poprzedniego sezonu gdzie na zawodach we Włoszakowicach Julia wywalczyła Wicemistrzostwo Polski w Formule light-contact. 

Dzięki temu, że w jednym czasie odbywały się zawody w trzech konkurencjach Julia podjęła decyzję, że chce rywalizować w każdej z nich. Plan został w pełni zrealizowany, ponieważ wyruszyliśmy z zamiarem zdominowania i wywalczenia Mistrzostw Polski w pointfighting oraz light-contact, a jak sił wystarczy spróbowania swoich możliwości w kolejnej formule kick-light - relacjonuje trener Damian Jagodnicki. Trzecia formuła była bardzo wymagająca, ponieważ już w drugim pojedynku Julia walczyła z bardziej doświadczoną i utytułowaną zawodniczką. Po bardzo wymagającym pojedynku, gdzie Julia do ostatniej chwili walczyła o zwycięstwo przegrała swój pojedynek i wywalczyła ostatecznie 3 miejsce w formule kick-light.


Podziękowania dla firmy VENTI oraz Reg Air za wsparcie finansowe.

Do zawodów Julię przygotował trener Damian Jagodnicki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci na podium
Laureaci na podium
Bielawa 2022