Ułatwienia dostępu

9 września drużyna UKS SIÓDEMKA BIELAWA rozegrała kolejne, udane zawody. Tym razem mali zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności na turnieju w Głuchołazach. Był to trochę nieznany teren dla podopiecznymi trenera Artura Gendery, ale jego piłkarze nie boją nowych wyzwań i pewni siebie wyjechali z samego rana, pokazać co potrafią.

Zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zajęli wysokie, drugie miejsce. W finale przegrali z drużyną Rodło Opole, którą w grupie pewnie pokonali 2 do 0. Taki właśnie jest sport, zaskakujący i nieprzewidywalny.

Ekipa z Bielawy kolejny raz wraca z tarczą, nadal pełni pasji i ochoty do pracy na treningach. To nie koniec dobrych informacji, otóż bramkarz Siódemki Damian Bątor, został wybrany najlepszym bramkarzem całego turnieju. Ogromne brawa należą się Damianowi, który rewelacyjnie strzegł swojej bramki.

Najlepszym zawodnikiem, czyli MVP został Jan Zaborowski. Tego dnia strzelał, asystował i dryblował. Oby tak dalej. Brawa jednak należą się całej drużynie z Bielawy, bo stanowią monolit, grają pięknie i niezwykle skutecznie. 

Michał Gendera 
UKS SIÓDEMKA BIELAWA

Zawodnicy UKS Siódemka Bielawa z trofeami na płycie boiska
Zawodnicy UKS Siódemka Bielawa z trofeami na płycie boiska
Bielawa 2022