Ułatwienia dostępu

W dniu 8 września w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbędzie się event sportowo rekreacyjny " Z maty na igrzyska " dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z Powiatu Dzierżoniowskiego.


Event sportowo rekreacyjny ma zadanie zaktywizować młodzież do przejawiania aktywności fizycznej. Projekt realizowany przez Ministerstwo Sportu ma zachęcić szkoły do propagowania gier i zabaw z mocowaniem wśród dzieci w wieku 8-12 lat. 

Tego dnia młodzież będzie miała okazję spotkania z medalistką Igrzysk Olimpijskich w zapasach z Rio de Janeiro w zapasach Moniką Michalik.

Będzie to kolejne wielkie wydarzenia dla naszej dzieci, gdzie dzięki uprzejmości Polskiego Związku Zapaśniczego i Ministerstwa Sportu będziemy mogli realizować event sportowo rekreacyjny " Z maty na Igrzyska". Jest to impreza skierowana do młodzieży szkolnej z naszego powiatu. Będzie też dobra okazja do spotkania Moniki Michalik, która trzykrotnie występowała w Igrzyskach Olimpijskich i zdobyła brązowy medal w Rio de Janeiro – powiedział Norbert Warchoł.

 

Medalistka Igrzysk Olimpijskich z wizytą w Dzierżoniowie
Medalistka Igrzysk Olimpijskich z wizytą w Dzierżoniowie


    
    

Bielawa 2022