Ułatwienia dostępu

25.VI.2022 r. (sobota) o godz. 22.00 odbędzie się pierwszy seans Bielawskiego Kina Plenerowego w 2022 r. Tym razem premiera odbędzie się w Parku Miejskim, gdzie wyświetlony zostanie film pt. ANIARA. 
Przypominamy, że od 2019 r. Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki oferuje mieszkańcom Bielawy możliwość oglądania seansów filmowych w plenerze. Letnie projekcje odbywają się w piątkowe wieczory na plaży przy Jeziorze Bielawskim, zaś w soboty w Parku Miejskim lub w Parku Integracji Międzypokoleniowej przy ul. kondra S. Frankowskiego. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko wśród bielawian, ale przyciągają także mieszkańców okolicznych miejscowości.

W pierwszej połowie czerwca br. mieszkańcom Bielawy przedstawiona została lista 30 propozycji filmowych, udostępnionych przez dystrybutorów do prezentacji plenerowych. Z tej puli bielawianie wybrali 20 filmów, które zostaną zaprezentowane w cyklu "Letnich Seansów Plenerowych 2022". Regularne projekcje będą trwały przez cały okres wakacji. Szczegóły dotyczące wyświetlanych tytułów, daty, miejsca i godziny kolejnych seansów prezentowane są na załączonym do posta afiszu.

Serdecznie zapraszamy do bielawskich spotkań z X muzą w plenerze, po zachodzie słońca.


repertuar kina plenerowego
repertuar kina plenerowego
Bielawa 2022