Ułatwienia dostępu

3.XI.2023 r. w Zamku na Skale w Trzebieszowicach, odbyła się Gala Finałowa X Edycji Plebiscytu Gospodarczego pn. "Sudeckie Kryształy", tradycyjnie zorganizowana przez Telewizję Sudecką Sp. z o.o. z Bielawy. W wydarzeniu tym wzięli udział parlamentarzyści oraz przedsiębiorcy i samorządowcy działający na obszarze całego Dolnego Śląska.

Podczas gali wręczono nagrody w 7 kategoriach. W najbardziej prestiżowej, pn. "Najlepsza inwestycja", Kapituła Plebiscytu przyznała I miejsce Gminie Bielawa za przedsięwzięcie dotyczące utworzenia Dolnośląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości ICT. 

Z kolei w kategorii "Zielona gmina przyjazna środowisku" Bielawa zajęła III miejsce, za prowadzone od wielu lat z dużym powodzeniem placówki Szkoły Leśnej oraz Interaktywnego Centrum Poszanowania Energii. 

W imieniu bielawskiego samorządu wyróżnienia odebrał Zastępca Burmistrza Bielawy - Aleksander Siódmak. Przy tej okazji, dziękujemy i gratulujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w realizację nagrodzonej inwestycji oraz osobom odpowiedzialnym za wdrażanie w Gminie Bielawa ekologicznej ścieżki edukacyjnej. 


Dyplom dla Gminy Bielawa
Dyplom dla Gminy Bielawa

 

Dyplom dla Gminy Bielawa
Dyplom dla Gminy Bielawa
Bielawa 2022