Ułatwienia dostępu

REGULAMIN ZBIÓRKI PUBLICZNEJ NR 2022/4612/OR „STOP DEPRESJI I SAMOBÓJSTWOM DZIECI I MŁODZIEŻY STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECI ANANAS W BIELAWIE”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem zbiórki jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie
KRS 0000386603, nr zbiórki 2022/4612/OR, 58-260 Bielawa, ul. Wolności 105,
tel. 74 833 13 77, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Założeniem zbiórki jest zachęcanie społeczności uczniowskiej do pomagania innym oraz propagowanie idei wolontariatu - udział w ogólnopolskiej zbiórce pieniędzy na sfinansowanie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w kryzysie psychicznym.

3. Nagrodami w akcji są:
I miejsce: profesjonalny stół do piłkarzyków firmy EVOLUTION ONE,
II miejsce: orbitrek trenażer eliptyczny magnetyczny marki HMS,
III miejsce: sprzęt sportowy.

4. Akcja w szkołach trwa od 11 września do 13 października 2023 r.
II. CELE AKCJI
1. Zachęcanie młodzieży do podejmowania aktywności wolontariackiej, włączania się w inicjatywy bezinteresownej pomocy innym, działanie z kształtowaniem więzi społecznych opartych na zaufaniu i solidarności społecznej.
2. Pomoc psychologiczna dla młodzieży w kryzysie psychicznym. III. ADRESACI ZBIÓRKI Akcja skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie polski. IV. WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA 1.Szkoła zgłasza chęć przystąpienia do zbiórki poprzez formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1) mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.09.2023r. 2. W odpowiedzi na zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1) mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie zobowiązuje się dostarczyć oznakowaną puszkę do ogólnopolskiej zbiórki pieniędzy.

Zadaniem szkoły jest:
• wyznaczenie koordynatora akcji, który we współpracy ze szkolnym wolontariatem, samorządem uczniowskim rozpowszechni akcję w szkole,
• Zbiórka do puszek jest dobrowolna,
• Szkoła jest zobowiązana promować Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie i prowadzoną zbiórkę w mediach społecznościowych (fb, Instagram, tik-tok, www, YouTube itp.),
• 06.10.2023r. koordynator akcji powołuje 3 osobową komisję, która przekaże uzbierane pieniądze z puszek na konto Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie Nr konta 86 1090 2284 0000 0001 1700 4465,
• Przesłanie e-mailem protokołu zawierającego: nazwę i adres szkoły, imię i nazwisko koordynatora oraz kwotę przeliczonych z puszki środków pieniężnych.
3. Szkoły, które uzbierają największą kwotę pieniędzy będą promowane przez organizatora zbiórki w mediach społecznościowych (fb, Instagram, tik-tok, www, YouTube itp.), przez okres 3 m-cy.
4. W dniu 16.10.2023 r. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie komisyjnie wybierze zwycięskie szkoły, zebrane pieniądze przekaże na wyznaczony cel, poinformuje e-mailem szkoły, które zajmą I, II i III miejsce. Dyplomy i nagrody przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom ANANAS dostarczą do szkoły w ciągu 7 dni od wyłonienia zwycięskich szkół.
Załączniki:
1. Formularz zgłoszeniowy,
2. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych,
3. Plakat promujący akcję.
(załącznik nr 1)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
AKCJA STOP DEPRESJI I SAMOBÓJSTWOM DZIECI I MŁODZIEŻY organizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie Nazwa i adres szkoły: ……………………………………………………………………………………… Imię i nazwisko szkolnego koordynatora akcji………………………………… Telefon/e-mail………………………………………………………………………
Podpis koordynatora…………………………………………………………………
(załącznik nr 2)

Szanowni Państwo,
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie (w rozumieniu „Regulaminu w sprawie ochrony danych osobowych w Szkołach Niepublicznych w Bielawie”) po 25 maja 2018 roku.

Kto jest Administratorem Państwa danych osobowych?
Administratorem danych jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie znajdujące się w budynku przy ul. Wolności 105, 58-260 Bielawa.
W przypadku jakichkolwiek pytań w sprawie ochrony Państwa danych, prosimy o kontakt z nami przez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które zbierane są w ramach akcji STOP DEPRESJI I SAMOBÓJSTWOM DZIECI I MŁODZIEŻY STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECIOM ANANAS W BIELAWIE: nazwa szkoły, telefon, adres email oraz imię i nazwisko szkolnego koordynatora akcji,

W jakim celu chcemy przetwarzać Państwa dane osobowe?
Państwa dane potrzebne nam są aby, wyłonić zwycięskie szkoły, które uzbierają największe kwoty pieniężne na rzecz akcji „STOP DEPRESJI I SAMOBÓJSTWOM DZIECI I MŁODZIEŻY STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECIOM ANANAS W BIELAWIE”,
Państwa dane podane bezpośrednio lub przy zgłoszeniach drogą elektroniczną na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. są niezbędne do poinformowania, która szkoła zajęła odpowiednio I, II i III miejsce.

Jak długo będą przetwarzane Państwa dane osobowe?
Państwa dane są przez nas przetwarzane na czas trwania zbiórki i rozstrzygnięcia zwycięskiej szkoły lub do momentu wyrażenia przez Państwa prośby o ich usunięcie oraz ograniczenie ich przetwarzania.

Kto może mieć dostęp do Państwa danych osobowych?
Państwa dane osobowe nie będą przez nas przekazywane innym podmiotom przetwarzającym.
Jakie mają Państwo prawo w stosunku do swoich danych?
Jest to prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

REGULAMIN ZBIÓRKI PUBLICZNEJ NR 2022/4612/OR „STOP DEPRESJI I SAMOBÓJSTWOM DZIECI I MŁODZIEŻY STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECI ANANAS W BIELAWIE” - plik pdf 246 KB

Afisz z informacjami
Afisz z informacjami


SZKOŁY! AKCJA! START!
DEPRESJI
STOP I SAMOBÓJSTWOM
DZIECI I MŁODZIEŻY!
SZKOŁA ORGANIZUJE ZBIÓRKĘ PUBLICZNĄ NR 2022/4612/OR
15.09-16.10.2023r. FORMA DOWOLNA NAGRODY DLA SZKOŁY,
KTÓRA ZBIERZE NAJWIĘKSZĄ KWOTĘ: - STÓŁ DO PIŁKARZYKÓW FIRMY EVOLUTION ONE - ORBITREK MAGNETYCZNY ZIPRO, FIRMY HEAT VM - SPRZĘT SPORTOWY
- DYPLOMY DLA WSZYSTKICH
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ANANAS w Bielawie
KRS 0000386603
ul. Wolności 105
58-260 Bielawa
tel. 74 833 13 77

nr zbiórki publicznej 2022/4612/OR

Bielawa 2022