Ułatwienia dostępu

Paulina Lepiarz mieszkanka Bielawy nagrała debiutancki singiel. Pochodząca z Przyłęku w powiecie ząbkowickim dwudziestosiedmioletnia Paulina Lepiarz, nagrała swój debiutancki utwór. Już w latach szkolnych śpiewała na apelach podczas różnych uroczystości oraz jeździła na konkursy. 


Po szkole zajęłam się życiem codziennym i nie myślałam o śpiewaniu – opowiada Paulina. Pod koniec 2022 roku zobaczyła informację o nagraniach do jednego z muzycznych teleturniejów. Wysłała swoje zgłoszenie, przeszła przez casting internetowy, jednak jej przygoda skończyła się na przesłuchaniach w Warszawie. W tamtym momencie poczułam, że chciałabym znowu śpiewać, dlatego założyłam konto na platformie do publikacji krótkich filmów i zaczęłam nagrywać covery innych piosenek. Po kilku miesiącach napisał do mnie Arkadiusz Jasionowicz, który ma swoje studio nagraniowe „Atlantix” i zapytał czy chciałabym nagrać coś swojego na co chętnie przystałam – opowiada 27-latka. Po wspólnym przepracowaniu tekstu przyszedł czas na nagranie ścieżki dźwiękowej do debiutanckiego singla. Jest to motywacyjna piosenka w stylu pop i synthwave. Dodaje otuchy, aby nie poddawać się i walczyć o swoje marzenia, tak jak ja walczyłam o swoje. Jeszcze w podstawówce myślałam o tym, aby nagrać swój kawałek i udało się – mówi zadowolona Paulina.

Premiera debiutanckiego singla pt. „Biegnę do celu" odbyła się w czwartek 24 sierpnia. Teledysk do utworu został nagrany na Przełęczy Jugowskiej przy współpracy z Marcinem Gryszanem z Playcam media.

GRATULUJEMY.

Paulina w studio nagraniowym
Paulina w studio nagraniowym
Bielawa 2022