Szanowni Państwo, Poniżej zamieszczamy, w formie pliku pdf, kalendarz imprez organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie w roku 2022.

Kolejny, bardzo udany występ zaliczyli mali piłkarze z Bielawy. 22 stycznia wzięli udział w turnieju piłki nożnej, organizowanym przez Football Academy Wałbrzych, który rozegrany został w Szczawnie Zdroju.

20 stycznia trenerzy z Bielawy - Michał Gendera oraz Sebastian Mroczek wzięli udział w szkoleniu: "Nauczanie i doskonalenie gry w obronie. Działania techniczno-taktyczne". Spotkanie trenerów z Bielawy z trenerami z Wrocławia ma związek z...

10 kwietnia szykuje nam się nie lada jubileusz i nie lada okazja do powitania biegowej wiosny.Tego dnia, o 11:00, z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze – Cieplicach wystartuje półmaraton, a kwadrans później rozpocznie się bieg na 10 km. Oba dystanse...

W dniach 23-29.01.2022  w Pelpinie odbędzie się Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek Młodszych w Zapasach. Wśród powołanych osób znalazły się Weronika Smaczyńska oraz Wiktoria Szeliga zawodniczki MULKS JUNIOR Dzierżoniów.