•  
  •  
W piątek 6 grudnia na hali przy ulicy Bankowej, odbył się Mikołajkowy Turniej Świąteczny dzieci z Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie. W wydarzeniu, na zaproszenie dyrekcji, uczestniczył także burmistrz Andrzej Hordyj.

Wieczór mikołajkowy w Bielawie2019
Grudzień to dla Świętego Mikołaja bardzo pracowity czas, dlatego aby zdążyć obdarować prezentami wszystkie grzeczne dzieci, do Bielawy przybył tradycyjnie w wigilię swojego święta, 5 grudnia. W tym roku, zamiast sań, Mikołaj przyjechał... pociągiem. 

Zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem. Szczegóły na plakacie. 

Obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa w Bielawie
23 listopada Krwiodawcy ze SHDK RP Miejskiego Klubu HDK w Bielawie uroczyście obchodzili Dni Honorowego Krwiodawstwa w Sali OSP w Bielawie. Do klubu należą także krwiodawcy z całego powiatu Dzierżoniowskiego.

Współpraca Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie z samorządami powiatu dzierżoniowskiego
W 2019 roku dzierżoniowska Komenda Powiatowa Policji podjęła współpracę z jednostkami samorządu powiatowego i terytorialnego oraz Stowarzyszeniem Bezpieczna Gmina Bezpieczny Powiat, przy organizacji konkursu, w ramach akcji „Kręci mnie...

Zaproszenie na Spektakl "Preludium Ślężańskie czyli Między światami
„Preludium Ślężańskie czyli Między światami” to spektakl - opowieść o podróży dzisiejszego  człowieka w głąb siebie, ubrana w konwencję snu.