Siatkarski turniej o Puchar Burmistrza Bielawy

Sport i Rekreacja
2015-08-29 10:00 - 15:00
Powoli zbliża się pierwszy mecz kolejnego sezonu OFM Bielawianki Bester w II lidze, który odbędzie się 26 września. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do tych rozgrywek i właśnie w ramach tych przygotowań, odbędzie się w naszym mieście silnie obsadzony turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Bielawy.

Jest to już trzecia edycja zawodów, ale po raz pierwszy zaprezentują się w nim aż cztery zespoły drugoligowe. Jako gospodarz OFM Bielawianka Bester liczy na to, że w trakcie imprezy trybuny odwiedzi duża liczba kibiców. Przy okazji turnieju zaprezentowany zostanie oficjalny skład OFM Bielawianka Bester Bielawa na sezon 2015/2016. Szczegóły dotyczące zawodów znajdują się na stronie internetowej zespołu.

• 2015-08-29 10:00 - 15:00