Udzielamy informacji o walorach kulturalnych i naturalnych Bielawy i regionu, Gromadzimy informacje o możliwościach wypoczynku i spędzania wolnego czasu w mieście i regionie, Udzielamy informacji o imprezach kulturalnych, sportowych i turystycznych odbywających się w Bielawie i okolicznych miejscowościach. Prowadzimy sprzedaż biletów na imprezy kulturalne i sportowe odbywające się na terenie całego kraju w ramach sieci dystrybucji TICKETPRO. Prowadzimy sprzedaż map, planów miast, przewodników, pamiątek, gadgetów, albumów i innych publikacji dotyczących naszego miasta, Turyści jak i mieszkańcy mogą uzyskać potrzebne informacje zarówno bezpośrednio w naszym biurze, jak również za pośrednictwem telefonu, faxu, poczty elektronicznej oraz poczty tradycyjnej.

Kontakt:
ul. Wolności 128b