Informacje o pandemii
Co jest najlepszym prezentem dla maluchów na Dzień Dziecka? Dobra zabawa! Tej z pewnością nie brakowało w środę 1 czerwca w Parku Miejskim w Bielawie. Wydarzenie oficjalnie otworzył burmistrz miasta Piotr Łyżwa, który życzył dzieciom wszystkiego najlepszego w dniu ich święta.

W programie środowych wydarzeń przygotowanych przez miasto Bielawa, Miejski Ośrodek Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji były liczne konkursy, zabawy, spektakl plenerowy „Czerwony kapturek” oraz atrakcja główna – kino plenerowe 7D, której fundatorem była Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Miłośnicy zabaw wodnych mogli także popływać w kajakach czy na rowerach wodnych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również możliwość wejścia do wozu strażackiego i poznania zawodu funkcjonariusza Ochotniczej Straży Pożarnej. Mimo zmiennej pogody, w parku bawiła się tego dnia spora liczba mieszkańców.
 

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj

Aktualności

Informacje bieżące

Wiadomości aktualności

Kultura

Kultura

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Zapowiedzi

Zapowiedzi
20
Wrz
CHALLENGE AKTYWNI LATEM22.06.-22.09.2021rULTRA 300km jazda na rowerze 300km - mix ulubionych aktywnosci fizycznychMINI 150 jazda na rowerze 150km - mix ulubionych aktywnosci fizycznychZAPISY I DODATKOWE INFOTEL. 509 94 99 66

20
Wrz
KINO3DREPERTUAR KINA MOKISUL. PIASTOWSKA 19A, 58-360 BIELAWAWWW.KINO.MOKISBIELAWA.PL3-8.09.2021BILETYBilety można zakupić droga intemetową na stronie kina: www.kino.mokisbielawa.pl lub w kasie kina 30 minut przed seansem kinowym.10.00 WYROLOWANI - ANIMOWANY, PROD.

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
30