•  
  •  
W piątek 15 września w Dobrocinie odbyły się strefowe mistrzostwa LZS w biegach przełajowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się w tych zawodach młodzi lekkoatleci z Bielawy, a w szczególności zawodnicy ULKS Muflon Bielawa.

Wśród dziewcząt z rocznika 2003 trzecie miejsce zajęła Martyna Tylak. Na tym samym dystansie 800 m w kategorii wiekowej 2001-2002 dwa pierwsze miejsca były takie same jak w roku poprzednim. Złoty Medal zdobyła Kinga Tomalik, srebrny jej siostra Nikola Tomalik. Niewiele brakowało by całe podium byłoby dla uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie. Niestety po kontrowersyjnym finiszu, Rozalia Stanek ostatecznie zajęła 4 miejsce. Wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej na dystansie 1400 m najwyższe miejsce zajął Krzysztof Galant, który wbiegł na metę na 5 miejscu. W biegu głównym na 2950 m 3 miejsce zajął zawodnik Muflona Bartek Mazur, dystans przebiegł w bardzo dobrym czasie 10:50.

W młodszych kategoriach Bielawa reprezentowana była przez uczniów SP 4 Bielawa i ESP 7 Bielawa. Szkoły te współpracują z klubem Muflon i efekty tej współpracy widać właśnie na zawodach.
W kategorii dziewcząt rocznik 2006-2007 Bianka Iwańska z ESP 7 zdobyła srebrny medal.  Natomiast w kategorii chłopców w tej samej kategorii wiekowej Miłosz Sychniewicz z ESP 7 był pierwszy,
a Marcin Drzyzga z SP 4 drugi. Na dystansie 600 m w kategorii 2004-2005 srebrny medal zdobył Kamil Mazur z ESP 7.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj

Informacje bieżące

Wiadomości aktualności

Kultura

Kultura

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2

Polecamy

Slider