OBWIESZCZENIE NR 3/2019

Z DNIA 12.11.2019 r.

w sprawie wyników wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Bielawa

Miejska Młodzieżowa Komisja Wyborcza zgodnie z § 19 ust. 1 Ordynacji Wyborczej
do Młodzieżowej Rady Miasta Bielawa, stanowiącej załącznik do statutu Młodzieżowej Rady Miasta Bielawa (Uchwała Nr IX/91/2019 Rady Miejskiej Bielawy z dnia 29 maja 2019 r.
w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta i nadania jej statutu), podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów na terenie Miasta Bielawa do Młodzieżowej Rady Miasta na kadencję 2019-2021:

L.p.

Szkoła

Imię i Nazwisko radnego

Numer Okręgu Wyborczego

1.

Szkoła Podstawowa nr 4
z Oddziałami Integracyjnymi

  1. Kacper Bujnowski

 

1

2.

Szkoła Podstawowa nr 4
z Oddziałami Integracyjnymi

  1. Kacper Kłonowski

 

1

3.

Ekologiczna Szkoła Podstawowa

nr 7 im. Juliana Tuwima

  1. Aleksandra Furtak

 

2

4.

Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7
im. Juliana Tuwima

  1. Błażej Ostrowski

2

5.

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Sportowymi

  1. Maja Cędrowicz

 

3

6.

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Sportowymi

  1. Kornel Cudak

 

3

7.

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Sportowymi

  1. Oskar Konopka

 

3

8.

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Sportowymi

  1. Olaf Nowakowski

 

3

9.

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Sportowymi

  1. Lena Prokop

 

3

10.

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Sportowymi

  1. Weronika Smaczyńska

3

11.

Zespół Szkół Społecznych

  1. Jasmina Avci

4

12.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Miłosz Musiał

 

5

13.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Aleksandra Pietruszka

5

14.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Amelia Ubych

 

5

15.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Zuzanna Sopiarz

 

5

16.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Oskar Fulbiszewski

 

5

17.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Katarzyna Furcoń

 

5

18.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Małgorzata Głuszek

 

5

19.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Nikola Wałachowska

 

5

20.

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego

  1. Kacper Fedorowicz

5

21.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości

  1. Kinga Borczyk

7


 


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj