Święty Mikołaj do Bielawy dociera już 5 grudnia. Spotkać go można było tego dnia na Placu Wolności od godziny 17.00. W minioną niedzielę, Plac Wolności rozbłysł także, jak co roku o tej porze, świąteczną iluminacją. Oficjalnego odpalenia światełek dokonał burmistrz Andrzej Hordyj. Od rana natomiast, w Parku Miejskim w Bielawie można było spróbować swoich sił na lodowej tafli. O godzinie 10.00 odbyło się bowiem oficjalne otwarcie lodowiska miejskiego.

Do dyspozycji miłośników mroźnego szaleństwa, oddana zostanie także wypożyczalnia sprzętu, wyposażona m.in. w 100 par łyżew o różnych rozmiarach, kaski oraz atestowane chodziki do nauki jazdy.

Lodowisko czynne będzie w okresie 5.12.2021 r. - 28.02.2022 r., w dniach:

- poniedziałek - piątek - w godz. 9.00 - 20.00

- sobota - niedziela - w godz. 10.00 - 21.00

Cena biletów za 1 godzinę korzystania z obiektu:

- 10 zł - za bilet normalny

- 5 zł - za bilet ulgowy

Wypożyczenie jednej pary łyżew - 3 zł/godz.

Serdecznie zapraszamy!

mikołaj - rynek bielawski, w tle tłum ludzimikołaj - rynek bielawski, w tle tłum ludzi

lodowisko wieczorową porą lodowisko wieczorową porą