Informacje o pandemii
W pierwszych dniach kwietnia br., przy ul. Willowej, rozpoczął się proces inwestycyjny prowadzący do powstania w Bielawie kolejnego osiedla mieszkaniowego. W jego ramach wybudowane zostaną 4 "bliźniaki" z czterema mieszkaniami oraz 2 również czterolokalowe "szeregówki". Łącznie powstaną 24 lokale z działkami do wyłącznego użytkowania.
 
Oto szczegóły: 

- pojedynczy lokal będzie miał powierzchnię użytkową 105,8 lub 108,9 m2
- poddasze nieużytkowe
- 2 miejsca parkingowe (w tym w bliźniakach 1 garażowe)
- własne ogródki
- ogrzewanie gazowe (na parterze podłogowe, a na piętrze kaloryfery)
- stan lokali do sprzedaży - deweloperski
 
Lokale składać się będą na parterze z dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wiatrołapu (w "szeregówkach" dodatkowo 1 pokój). Na piętrze powstaną 3 pokoje, łazienka i korytarz. Z kolei na parterze zaplanowano witrynę i przesuwne drzwi na ogródek. 
Wartość przedsięwzięcia opiewa na kwotę aż 12.000.000 zł i co ważne w całości zostanie sfinansowana przez prywatnego developera.
 
Skala przedsięwzięcia jest kolejnym dowodem na to, że Bielawa staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, a konsekwentna polityka tworzenia infrastruktury technicznej (drogi, parkingi, przyłącza mediów itp.) i społecznej (żłobki, przedszkola, place zabaw, miejsca rekreacji i wypoczynku) powoduje, że w naszym mieście chcą się osiedlać nowi mieszkańcy. Przewidywany czas zakończenia inwestycji to I-II kwartał 2022 r.
 
Działanie to jest zgodnie z celem operacyjnym nr 7.6 "Przygotowanie atrakcyjnej oferty inwestycyjnej, przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną w celu uzyskania dodatniego bilansu migracji ludności", zapisanym w Strategii Rozwoju Bielawy. 

na zdjeciu widac budowe nowego osiedla, koparki i maszyny na terenie budowyna zdjeciu widac budowe nowego osiedla, koparki i maszyny na terenie budowy


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj