Informacje o pandemii
31 marca br., opublikowane zostały wyniki kolejnej edycji Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Okazało się, że wniosek dotyczący kompleksowej przebudowy drogi powiatowej nr 3006 D, uzyskał wsparcie kwotą aż 850.000 zł.

W ramach zadania zaplanowano budowę 840 m chodnika (od ul. Szewskiej 1 w Bielawie do zatoki autobusowej w Józefówku), 3 peronów autobusowych, 1 zatoki autobusowej, 2 przejść dla pieszych oraz 2 radarowych wyświetlaczy prędkości na wjazdach do miejscowości.

Koszt inwestycji to 972.000 zł i co ważne w całości zostanie pokryty z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego i budżetu państwa.

Zakończenie prac zaplanowano na IV kwartał 2021 r.

ul. Szewska. Na poboczach drzewa i domy. Po prawej stronie pobocza przystanek autobusowy linii 2,5,6ul. Szewska. Na poboczach drzewa i domy. Po prawej stronie pobocza przystanek autobusowy linii 2,5,6

ul. Szewska. Na poboczu po prawej stronie domy, po lewej trawnik i gałęzie drzewaul. Szewska. Na poboczu po prawej stronie domy, po lewej trawnik i gałęzie drzewa