Informacje o pandemii
Na zdjęciu: Burmistrz Bielawy p. Andrzej Hordyj wręcza czerwoną różę zasłużonej kadrze pedagogicznej
W środę 14 października w bielawskim Art-Inkubatorze odbyło się coroczne spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości, burmistrz Andrzej Hordyj wraz z dyrektor Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty panią Ewą Kowalik, złożyli życzenia dyrektorom placówek oświatowych i żłobków funkcjonujących na terenie Gminy Bielawa.

Na poniedziałkowej uroczystości burmistrz wręczył także nagrody zasłużonym Dyrektorom oraz Nauczycielom. Nie zabrakło również ślubowań nauczycieli, którzy uzyskali stopień „nauczyciela mianowanego” w ubiegłym roku szkolnym:

1.       Justyna Cieślak
2.       Agnieszka Szymańska
3.       Justyna Grzesiak
4.       Magdalena Sztandar

Gratulacje z tytułu uzyskania tytułu nauczyciela dyplomowanego otrzymali natomiast:

1.       Emilia Seroczyńska
2.       Anna Janecka
3.       Tomasz Kuleta
4.       Małgorzata Bieżanowska – Liwuś
5.       Karolina Tomczak – Bartizal

Wydarzenie uatrakcyjniły przepiękne występy artystyczne uczniów Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie.