Informacje o pandemii

Bielawa staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Konsekwentna polityka tworzenia infrastruktury technicznej (drogi, parkingi, przyłącza mediów itp.) i społecznej (żłobki, przedszkola, place zabaw, miejsca rekreacji i wypoczynku) powoduje, że w naszym mieście chcą się osiedlać nowi mieszkańcy. 

Już wkrótce, przy ulicy Willowej, rozpocznie się proces inwestycyjny prowadzący do powstania kolejnego osiedla mieszkaniowego. 

W jego ramach postaną 4 "bliźniaki" z czterema mieszkaniami oraz 2 również czterolokalowe "szeregówki". Łącznie powstaną 24 lokale z działkami do wyłącznego użytkowania.

Oto szczegóły: 

- pojedynczy lokal będzie miał powierzchnię użytkową 105,8 lub 108,9 m2
- poddasze nieużytkowe
- 2 miejsca parkingowe (w tym w bliźniakach 1 garażowe)
- własne ogródki
- ogrzewanie gazowe (na parterze podłogowe, a na piętrze kaloryfery)
- stan lokali do sprzedaży - deweloperski

Lokale składać się będą na parterze z dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wiatrołapu (w "szeregówkach" dodatkowo 1 pokój). Na piętrze są zaplanowane trzy pokoje, druga łazienka i korytarz. Na parterze zaplanowana jest witryna i przesuwne drzwi na ogródek. 

Przewidywana cena za 1 m2 lokalu to 4.950 zł, co, przy wspomnianej wyżej powierzchni użytkowej, daje cenę ok. 540.000 zł brutto za jeden lokal wraz z dwoma miejscami parkingowymi i ogrodem. 

Przewidywany czas zakończenia inwestycji to I-II kwartał 2022 r. 

Działanie to jest zgodnie z celem operacyjnym nr 7.6 "Przygotowanie atrakcyjnej oferty inwestycyjnej, przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną w celu uzyskania dodatniego bilansu migracji ludności", zapisanym w Strategii Rozwoju Bielawy na lata 2014 - 2020. 


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj