Informacje o pandemii

Choć najbliższy turystyczny sezon letni, będzie przebiegał w reżimie panującej pandemii koronawirusa, to nie zniechęca to przedsiębiorców do lokowania w Bielawie swoich inwestycji. Od IV kwartału 2019 r. prowadzone były rozmowy na temat posadowienia na terenie bielawskiego Ośrodka Wypoczynkowego "Sudety" tzw. "BeachBox-a". W rezultacie wypracowanych uzgodnień najbliższych dniach rozpocznie się realizacja przedsięwzięcia. 

"BeachBox" to małe, zwykle drewniane i często w jasnych kolorach kontenery, ustawiane przy popularnych plażach kąpielowych. Są one na ogół używane jako schronienie przed słońcem lub wiatrem. Niektóre domki zawierają proste urządzenia do przygotowywania posiłków i gorących napojów za pomocą gazu w butlach lub prądu. 

W przypadku bielawskiej inwestycji, w pobliżu Plaży Sudeckiej, zaplanowany został lokal gastronomiczny, w którym sprzedawana będzie żywność i napoje. Jego atrakcją ma być ulokowany bezpośrednio nad wodą taras, na którym znajdować się będą stoliki dla klientów. 

Realizacja inwestycji powinna zostać zakończona do 30 czerwca br.


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj