drogaekspresowaparkprzemyslowy

W piątek 29 listopada odbył się oficjalny odbiór nowo wybudowanej drogi w Parku Przemysłowym w Bielawie, zaraz za Centrum Logistycznym DOMINO POLSKA. Inwestycja powstała w błyskawicznym tempie niecałych dwóch miesięcy, dlatego z przekorą powiedzieć można, że mamy w mieście drogę ekspresową.

Burmistrz Andrzej Hordyj wierzy, że w równie ekspresowym tempie, zrealizowane dzisiaj zadanie zmaterializuje się. Nowo powstała droga to bowiem łącznik do innych terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w Bielawskim Parku Przemysłowym. Pas drogi natomiast, to jak wiadomo, bardzo ważna, o ile nie najważniejsza kwestia dla potencjalnego inwestora.

Koszt opisanej inwestycji to kwota około miliona złotych, natomiast połowa tej sumy to dofinansowanie pozyskane z Funduszu Dróg Samorządowych.