W listopadzie każdego roku, oficjalnie obchodzimy w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji, w piątek 22 listopada w restauracji Palast w Bielawie, odbyło się uroczyste spotkanie pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej. Na wydarzeniu obecny był zastępca burmistrza Aleksander Siódmak, który w imieniu władz samorządowych złożył na ręce dyrektor ośrodka Magdaleny Szwej, najserdeczniejsze życzenia z okazji tego święta.

Zastępca burmistrza życzył zebranym przede wszystkim dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy, zdrowia, pogody ducha oraz wiele życzliwości wokół. Dodał, że pracownicy społeczni są swego rodzaju mentorami, nauczycielami i przewodnikami. Życzliwość, empatia i zrozumienie, niezbędne w ich pracy, są zatem godne naśladowania.

Tego dnia, z najlepszymi życzeniami, zastępca burmistrza odwiedził także Pracowników Zespołu Ośrodków Wsparcia.