Drukuj
Kategoria: Wiadomości
Odsłony: 2907
W poniedziałek 6 lipca odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla osób, które brały udział w konkursie ogłoszonym przez burmistrza miasta Piotra Łyżwę w ramach projektu "Innowacyjne e-usługi świadczone za pomocą Zintegrowanego Systemu Informatycznego Powiatu Dzierżoniowskiego".


e-PUAP to system informatyczny, przy pomocy którego można załatwiać sprawy urzędowe za pośrednictwem internetu.

W Bielawie mieszkańcy przystępujący do systemu, oprócz możliwości załatwiania wielu spraw administracyjnych drogą elektroniczną, mieli także możliwość wziąć udział w konkursie z nagrodami w ramach powiatowego projektu. Obecnie potwierdzonych jest w Bielawie 240 Profili Zaufanych na platformie e-PUAP i jest to najlepszy wynik ze wszystkich gmin powiatu dzierżoniowskiego.

Nagrodę główną czyli karnety na Reggae Festiwal wylosowali: Karolina Bajcer i Artur Raczyński. Nagrody dodatkowe w postaci karnetów do kina MOKIS 3D otrzymali: Wioletta Sulikowska, Anna Rutkowska, Rafał Gryszan, Aleksander Strycz i Dorota Tomas. Łącznie nagrodzonych zostało 27 osób. Wszyscy, którzy nie odebrali jeszcze nagród, mogą to zrobić codziennie od godziny 7.30-15.30 w sekretariacie (1 piętro, pl. Wolności 1).


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj