Informacje o pandemii
Praktyki zawodowe uczniów bielawskiego Cechu Rzemiosł
W ramach realizowanego przez Cech projektu „Rzemieślnicy góry” zakończono pierwszą turę praktyk zawodowych uczniów Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie u innych pracodawców.

Bezpłatna mammografia - afisz informacyjny
LUX MED zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych.

Frontowa część muralu z wizerunkiem Eleni trzymającej publikację o Bielawie
W pobliżu budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielawie powstaje skwer im. Eleni. W jego ramach zaplanowany został m.in. montaż ławeczki z postacią wokalistki, a na 2 ścianach pobliskiego budynku wielorodzinnego powstał mural, także z wizerunkiem...

Kran z lecącą wodą - zdjęcie poglądowe
Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Dzierżoniowie informuje, że w związku z planowanym wyłączeniem wody w dniu 24.11.2020r. od godz. 700 do 17.00 zostanie wstrzymana dostawa wody dla mieszkańców ul. Słonecznej w Bielawie.

zdjeciebiletuzkm
28 października br., Rada Miejska Bielawy przyjęła uchwałę w sprawie m.in. opłat za usługi przewozowe, dotyczące lokalnego transportu zbiorowego. Uchwała jest odzwierciedleniem zgodnego wniosku wszystkich gmin - sygnatariuszy porozumienia w sprawie...