Informacje o pandemii

W sobotę 4 października w Lewinie Kłodzkim odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy dzieci oraz młodzieży o “Puchar Bursztynowego Szlaku”. Do rywalizacji przystąpiło 100 zawodników z 11 klubów z Polski oraz Czech.

Klub UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali, w kategorii dzieci: Mikołaj Maciejewski, Szymon Werner, Piotr Szygudziński, Oskar Wargacki, Szymon Szygudziński oraz Maciej Wilk. W kategorii młodzicy natomiast: Antoni oraz Franciszek Koper, Michał oraz Bartłomiej Jagieła, Aleksander Kiersnowski.

Złoty medal zdobył Mikołaj Maciejewski, srebrne medale wywalczyli: Franciszek Koper, Szymon Werner, Michał Jagieła oraz Piotr Szygudziński. Brąz zdobyli: Szymon Szygudziński, Oskar Wargacki, Maciej Wilk, Aleksnader Kiersnowski, Antoni Koper oraz Bartłomiej Jagieła. Zawodników do turnieju przygotowali opiekunowie i trenerzy: Norbert Warchoł, Maciej Maciejewski oraz Izabela i Krzysztof Szygudzińscy.