Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich zakończyło  pracę nad filmem, który ma na celu edukowanie turystyczne dzieci i młodzieży w szkołach w zakresie turystyki regionalnej.
Link do pobrania filmu: TUTAJ

Zachęcamy do przeprowadzenia lekcji turystycznej: "Z nami w Góry Sowie" w kreatywny sposób. Dyskusji, dzielenia się wrażeniami.
Link do mapy znajduje się TUTAJ

Szkoły, klasy, które chcą zgłosić się do challenge-u prosimy o zgłoszenie się do nas: promocja@stowarzyszeniezd.pl stworzymy listę, którą zweryfikujemy.

Projekt trwa do końca roku szkolnego. Po jego zakończeniu prosimy o przekazanie nam informacji ilu uczniów ze szkoły (łącznie), oraz jaka klasa uzyskała najwyższą liczbę zdobytych punktów.
Książeczki są płatne, stąd po takiej lekcji należy zapytać uczniów ilu z nich chce je realnie zakupić (koszt 6 zł).

Jak to ma działać?
Po przeprowadzeniu lekcji turystycznej nauczyciel pyta uczniów, kto chce wziąć udział w zdobywaniu odznak, prosimy o zrobienie listy i przekazanie jej do nas (kontakt do osoby koordynującej u dołu maila). Przygotujemy odpowiednią liczbę książeczek.
Książeczki będzie można odbierać po przesłaniu odpowiedniej ilości w biurze Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich, Sowiogórskie Centrum Komunikacyjne w Dzierżoniowie, poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00.
Informacje, regulamin projektu: TUTAJ

Osoba do kontaktu:
Marzena Zdolska
promocja@stowarzyszeniezd.pl

Afisz promujący wydarzenie. Zdjęcie z panoramą Gór SowichAfisz promujący wydarzenie

Z nami w Góry Sowie. Projekt promocyjny odznaki turystycznej "Znam Góry Sowie"