Informacje o pandemii
26 września w Parku Miejskim odbył się festyn rodzinny „Bielawa Twój Dom”. Tym razem zabawa dla mieszkańców Bielawy przebiegała pod hasłem „Stop przemocy”. Wydarzenie otworzył burmistrz miasta Piotr Łyżwa, który jednocześnie spotkał się z organizatorami happeningu promującego pozytywne wartości w rodzinie. Młodzież przygotowała również petycję przeciwstawiającą się przemocy, którą oficjalnie poparł burmistrz Bielawy.

W plenerowej imprezie wzięło udział wielu mieszkańców miasta, którzy mieli okazję spróbować swoich sił w konkursach, zabawach, a także potyczkach rodzinnych, zorganizowanych przez Straż Miejską. Do wygrania były cenne nagrody, w tym między innymi tablety i rower. W programie festynu zaplanowano również wystawy, koncerty i prezentacje sceniczne.
Oprócz tego na wszystkich czekało dobre jedzenie i jak zwykle wspaniała atmosfera.