W dniach 22-23 października w Miliczu odbył się XXV Ogólnopolski Turniej Młodzików imieniem Zdzisława Rokity w zapasach stylu wolnym oraz dziewcząt. W Turneju walczyło 122 uczestników urodzonych w latach 2007-2009 z 22 klubów.


UKS IRON BULLS Bielawa w turnieju reprezentowali – Aleksandra Masalska 50kg, Weronika Wierzbicka 58kg, Nadia Kurcab 58kg, Paulina Kucyk 66kg, Tymoteusz Wondraszek 41kg, Michał Łakomski 52kg, Kacper Jahn 75kg.  

 
 Najlepiej zaprezentowały się młodziczki Nadia Kurcab, Weronika Wierzbicka i Paulina Kucyk, które w małych finałach wywalczyły brązowe medale.  Na VII punktowanym miejscu uplasowała sie Aleksandra Masalska, co w sumie dało reprezentacji dziewcząt z Bielawy zajęcie III miejsca drużynowo w turnieju. O brązowy medal zacięcie walczył Tymoteusz Wondraszek, który uległ zawodnikowi ze Slavi Rudy Śląskiej. VII lokatę zajął Kacper Jahn a X miejsce Michał Łakomski.


 Wiemy ile jeszcze nam brakuje do najlepszych ale tylko ciężka praca moze przynieść efekty, doskonaląć technike i wszystke cechy motoryczne – powiedział trener Stanisław Warchoł.

Podziękowania dla sponsorów – Fundacja Ziemi Dzierżoniowskiej, Autoland Piotr Żyłka.
Wyjazd współfinansowany ze środków UM w Bielawie oraz Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z ,,Programu KLUB''.Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj