Informacje o pandemii
Tancerze BWA BREAKERS pozują do zdjęcia na placu  z napisem Białystok
W dniu 05.06.2021 r w Białymstoku odbył się międzynarodowy turniej tańca Breakstok 2021. Kolejna, już druga edycja wydarzenia została przeprowadzona w całości w formie stacjonarnej i przyciągnęła blisko 500 zawodników, nie tylko z całej Polski, ale także m.in. z Litwy i Maroka.

O właściwy klimat turnieju zadbał Grzegorz Gniwecki, który w roli konferansjera poprowadził całą imprezę. Zawodnicy rywalizowali w ramach czterech kategorii tanecznych: Bboying Battle 1vs1 do lat 11, Bboying Battle 1vs1 do lat 15, Bboying Battle 1vs1 16 + oraz Bgirl 1vs1.

Wysoki poziom turnieju pozwolił podopiecznym BWA Breakers na konfrontację z najlepszymi tancerzami oraz zdobycie cennego doświadczenia tanecznego. W wyniku rywalizacji reprezentantom Bielawy udało się uzyskać wysokie wyniki. Do finałów w ramach swoich kategorii awansowali Mikołaj Kaczmarek, Julia Sędziwa, Przemysław Krzyżak oraz Iga Górczyńska. Prezentując wysoką formę podczas turnieju dobrze zaprezentowały się również Nikola Bury, Gabriela Ewiak oraz Agata Gajecka.
 
Bboying Battle 1vs1 do lat 15
Top 8 – Mikołaj Kaczmarek
Top 16 – Julia Sędziwa
Top 16 – Przemysław Krzyżak
 
Boying Battle 1vs1 do lat 11
Top 16 – Iga Górczyńska
 
Bgirl 1vs1
Top 16 – Julia Sędziwa

Oprac.: Grzegorz Gniwecki
Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej BWA Breakers

Tancerze BWA BREAKERS pozują do zdjęcia na placu  z napisem BiałystokTancerze BWA BREAKERS pozują do zdjęcia na placu z napisem Białystok


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj