Informacje o pandemii
Zapaśnicy IRON BULLS z pamiątkowymi medalami i dyplomami. Na zdjęciu także trener oraz Zastępca Burmistrza Bielawy - Aleksander Siódmak
Wielką wszechstronnością wykazują się młodzi zawodnicy z klubu UKS IRON BULLS Bielawa, którzy rywalizują w takich dyscyplinach jak zapasy, sumo oraz brazylijskie jiu jitstu.


Adepci zapasów tym razem rywalizowali w Pucharach Polski w zapasach w stylu wolnym oraz klasycznym o awans do finałów Ogólnpolskiej Olimpiady Młodzieży.
Puchary Polski w stylu wolnym rozgrywane były w Siedlcach oraz Białogardzie. Natomiast Puchary Polski w stylu klasycznym odbyły się w Warszawie oraz Raciborzu.

W finałowych zmaganiach, które odbędą się w tym roku na matach województwa Łódzkiego awans wywalczyło 160 zawodników z w stylu wolnym oraz w stylu klasycznym. Wśród nich znaleźli się zawodnicy naszego klubu – Karol Kurbiel 45 kg LO Bielawa – awans w stylu wolnym oraz klasycznym, Mateusz Smagieł 92 kg ZS 1 w Dzierżoniowie - awans w stylu wolnym oraz klasycznym, Maciej Wilk 80 kg LO Bielawa - awans w stylu wolnym.

Pomimo pandemii i skromnych środkach finansowych staramy się rywalizować w całej Polsce. Naszym celem jest rozwój młodych sportowców aby w przyszości mogli prezentować swoje umiejętności na matach w kraju oraz za granicą. Czekamy również na zakończenie eliminacji pań, które od lat dostaraczają nam wielu radości – powiedział Norbert Warchoł.
    
Podziękowania dla sponsorów – Rem-sen.pl materace, Autoland Bielawa oraz Festa Sport. Wyjazdy współfinansowane ze środków UM w Bielawie.

Zapaśnicy IRON BULLS z pamiątkowymi medalami i dyplomami. Na zdjęciu także trener oraz Zastępca Burmistrza Bielawy - Aleksander SiódmakZapaśnicy IRON BULLS z pamiątkowymi medalami i dyplomami. Na zdjęciu także trener oraz Zastępca Burmistrza Bielawy - Aleksander Siódmak
   


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj