Informacje o pandemii
Na zdjęciu laureaci X Ogólnopolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w Bielawie

W dniu 18 października w Bielawie odbył X Ogólnopolski Turniej NO GI i GI Fight w Bielawie. W zmaganiach uczestniczyło 100 zawodników z 16 klubów.

Powiat Dzierżoniowski reprezentowali – Jakub Tokarski, Kamil Kaczmarek, Daniel Szpunt, Daniel Konieczny, Oskar Czop. Simon Szady MULKS Junior Dzierżoniów, Maciej Wilk, Mateusz Smagieł UKS IRON BULLS Bielawa.


Najlepiej zaprezenotwali się Jakub Tokarski Juniorzy 88kg oraz Kamil Kaczmarek Juniorzy 81kg, którzy wywalczyli złote medale. Srebrne krążki zdobyli Daniel Konieczny Juniorzy 66kg, Mateusz Smagieł Juniorzy 88kg oraz Oskar Czop Elita – 76kg.

Brązowy krążek wywalczył Maciej Wilk Juniorzy 81kg. Na IV miejscu uplasował się Simon Szady 74kg białe pasy.


Jest mi niezmiernie miło, że nasz turniej doczekał się już X edycji. To wielkie święto dla naszego klubu. Cieszę się, że z roku na rok zawody stają na co raz wyższym poziomie sportowym. Przez te 10 lat nasz turniej ewaluował w każdej dziedzinie.

Wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów, partnerów, władz samorządoych oraz innych osób które wspierały nasze kolejne edycje – powiedział Norbert Warchoł.


Zdjęcia dzięki uprzejmości Mariusza Tyrchy.

 Zawody współfinansowane ze środków UM w Bielawie oraz Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Podziękowania dla OsiR Bielawa za pomoc w organizacji zawodów.

Podziękowania dla sponsorów Rem-sen materace oraz Podłogi Twoich Marzeń.

Na zdjęciu laureaci X Ogólnopolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w BielawieNa zdjęciu laureaci X Ogólnopolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w BielawieZapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj