Drukuj
Kategoria: Sport i Rekreacja
Odsłony: 102
Na zdjęciu: Uczniowie SP 10 w Bielawie wywalczyli tytuły mistrzów Dolnego Śląska w Dwuboju Nowoczesnym

W dniu 01.10.2020 w Nowej Rudzie odbyły się Finały Dolnośląskie Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym.

W tych zawodach premiowany jest zawodnik wszechstronny, dobrze biegający (1000m) i dobrze pływający (100m stylem dowolnym).

Wśród rywalizujących szkół z całego województwa dolnośląskiego znakomicie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie, odnosząc historyczny sukces.

Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny dwuosobowe w dwóch kategoriach wiekowych, które wywalczyły następujące tytuły:

- Maja Kuleta i Patrycja Lisiecka I miejsce i mistrzostwo Dolnego Śląska 4162 pkt. w kategorii wiekowej Igrzyska Młodzieży Szkolnej

-Olivier Paprzycki i Jakub Pliszka I miejsce i mistrzostwo Dolnego Śląska w kategorii wiekowej Igrzyska Młodzieży Szkolnej

- Oliwia Witkowska i Wiktoria Raszewska III miejsce i brązowy medal Mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii wiekowej Igrzyska Dzieci

- Adrian Lisiecki i Witold Otrocki II miejsce i wicemistrzostwo Dolnego Śląska w kategorii wiekowej Igrzyska Dzieci.

Serdecznie gratulacje dla naszych zwycięzców! Dziękujemy również wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu młodych sportowców.

Opracowali:

Alicja Szymeczko

Michał Andrzejewski

Na zdjęciu: Uczniowie SP 10 w Bielawie wywalczyli tytuły mistrzów Dolnego Śląska w Dwuboju Nowoczesnym Na zdjęciu: Uczniowie SP 10 w Bielawie wywalczyli tytuły mistrzów Dolnego Śląska w Dwuboju Nowoczesnym