•  
  •  

KS Bielawianka Bester Bielawa zaprasza na zajęcia sekcji piłki siatkowej. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów posiadających uprawnienia Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Rozpoczynamy się już 14 wrzesnia. Zachęcamy do przyprowadzenia swoich pociech prosto na trening lub do kontaktu z trenerami.

 
Program szkolenia w dyscyplinie piłka siatkowa jest skierowany do młodzieży szkół podstawowych. Celem zajęć jest upowszechnianie oraz popularyzacja kultury fizycznej poprzez zwiększenie dostępu do zajęć piłki siatkowej na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Program szkolenia został włączony do Dolnośląskiej Akademii Siatkówki (PZPS). Do zajęć organizowanych przez nasze stowarzyszenie szczególnie zapraszamy chłopców oraz dziewczęta z klas od 1 do 8 szkoły podstawowej. Zajęcia będą odbywały się w dwóch lokalizacjach według poniższego rozkładu.
 
Chłopcy oraz dziewczęta klasy od 1 do 3
Wtorek oraz czwartek godzina 15:30-17:00
Liceum Ogólnokształcące w Bielawie 
Zajęcia prowadzi trener Robert Chabiński
Kontakt do trenera 695648000
 
 
Dziewczęta klasy od 4 do 8
Poniedziałek, środa, piątek godzina 15:30-17:00
Szkoła podstawowa nr 7 w Bielawie
Zajęcia prowadzi trener Patryk Pruchniewski 
Kontakt do trenera 695302392
 
 
Chłopcy klasy od 4 do 5
Wtorek oraz czwartek godzina 15:30-17:00
Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie 
Zajęcia prowadzi trener Maciej Byczek
Kontakt do trenera 782224919
 
 
Chłopcy klasy od 6 do 8
Poniedziałek, Środa oraz Piątek godzina18:00-19:30
Liceum Ogólnokształcące w Bielawie 
Zajęcia prowadzi trener Andrzej Zemanek 
Kontakt do trenera 502537137
 

Klub Sportowy Bielawianka Bester Bielawa jest liderem w dziedzinie szkolenia młodzieży w dyscyplinie piłki siatkowej nie tylko na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego, ale i również powiatów ościennych. Potwierdzeniem tego jest mistrzostwo Dolnego Śląska juniorów, które nasza drużyna zdobyła przed kilkoma laty, a przede wszystkim co stanowi dla Nas spory prestiż to fakt, że nasi wychowankowie znajdują zatrudnienie w klubach z wyższych lig oraz są powoływani na konsultacje kadry narodowej i w konsekwencji dostają się do najlepszych szkółek siatkarskich w Polsce.

Serdecznie Zapraszamy!

 

opr.
KS Bielawianka Bester Bielawa

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj