•  
  •  
UKS IRON BULLS Bielawa wyróżniony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego
W czwartek 5 marca odbyła się w Legnicy Gala Sportu Młodzieżowego podsumowująca wyniki sportowe w 2019 roku. UKS IRON BULLS w ubiegłym roku zdobył 168,5 we współzawodnictwie dzieci i młodzieży w dyscyplinach jak zapasy oraz sumo.
15 medali rangi Mistrzostw Polski i wiele miejsc punktowanych w takich zawodach jak Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików pozwoliły się uplasować na 162 w kraju a 12 na Dolnym Śląsku w rywalizacji sportu młodzieżowego.

Cieszymy się ogromnie z tak wielkiego wyróżnienia, gdyż nasze działania to możliwość rozwoju wielu młodych sportowców z Bielawy oraz Powiatu Dzierżoniowskiego – powiedział Stanisław Warchoł.

Pracujemy sumiennie od wielu lat na terenie Miasta Bielawa promując je na arenach krajowych oraz międzynarodowych. Bierzemy udział w zawodach oraz organizujemy zawody sportowe różnej rangi tak aby rodzic, widz, sponsor mógł zobaczyć różnorodność naszych działań
– powiedział Mariusz Tyrcha.

Podziękowania dla sponsorów oraz władz miasta.
Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj