•  
  •  
UKS Siódemka Bielawa na ogólnopolskim turnieju Zdolny Śląsk 2020
W sobotę i niedzielę odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Zdolny Śląsk 2020. Na turnieju nie zabrakło drużyny UKS Siódemka Bielawa.
W sobotę zagrali nasi "Zdolni" piłkarze z rocznika 2010, a w niedzielę nie mniej "Zdolni" z rocznika 2011. Zawody w stolicy Dolnego Śląska, to bardzo wysoki poziom sportowy i najlepsze drużyny z całego kraju. Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, to tylko niektóre zespoły z którymi przyszło się mierzyć  bielawskiemu klubowi. Ogromnie cieszy fakt, że nasi piłkarze mają możliwość brania udziału w tak prestiżowych zawodach i walczyć z tuzami polskiej piłki dziecięcej jak równy z równym.

Nasze drużyny pokazały, że w małej miejscowości też można zrobić wielkie rzeczy, bo wysokie 5 miejsce rocznika 2011 na zawodach ogólnopolskich, gdzie brało udział 20 zespołów, to ogromny sukces. Piłkarze UKS Siódemka Bielawa pokazali wolę walki oraz grę zespołową na  wysoki poziomie. Rocznik 2010 wystąpił w składzie: Kacper Hofman, Wiktor  Bylicki, Dawid Snopczyński, Antek Myśliwiec, Oliwier Pędziwiatr, Kuba Rakowski, Robert Zakrzewski, Michał Mazur. Rocznik 2011 wystąpił w składzie: Michał i Tomasz Działo, Adrian i Dawid Wisłowscy, Antek Hupa, Wiktor Kuśnierz, Kacper Grzybowski, Hubert Raszewski, Michał Kanior.

Opr.: Michał Gendera
UKS Siódemka Bielawa

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj