•  
  •  
Informacje o pandemii
Turniejowy weekend UKS Siódemki Bielawa
To był bardzo pracowity weekend dla piłkarzy UKS Siódemka Bielawa. W sobotę, 30 listopada zawodnicy z roczników 2010, 2011 oraz 2012 udali się w różne części naszego województwa, żeby móc rywalizować z innymi zespołami.
Najlepiej spisali się piłkarze z rocznika 2011, którzy pojechali do Pisarzowic i wzięli udział w turnieju organizowanym przez KP Kamienna Góra. Zajęli tam pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie mecze! W turnieju nasi piłkarze zmierzyli się z drużynami takimi jak: FC Mlade Buky z Czech, Górnik Wałbrzych, Gryf Świdnica, Olimpia Kowary, KP Kamienna Góra, Bolko Bolków, Lotnik Jeżów Sudecki. Zdobywając najwyższe miejsce na podium drużyna osiągnęła zamierzony cel, jednak na specjalne wyróżnienie zasłużył Adrian Wisłowski, który decyzją trenerów innych drużyn wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju. Ta nagroda pokazuje, że zaangażowanie i udział w każdym treningu procentuje, a Adrian wyrasta na lidera tego zespołu. Brawo!

Z kolei chłopcy z roczników 2010 i 2012 pojechali do Wałbrzycha, gdzie w nowoczesnej hali Aqua Zdrój zagrali w turnieju organizowanym przez Diament Wałbrzych. Piłkarze z rocznika 2010 zajęli tam wysokie trzecie miejsce, a Ci nieco młodsi stanęli na najwyższym stopniu podium w Lidze Europy. W Wałbrzychu również nasz zawodnik otrzymał wyróżnienie. Za największą ilość strzelonych bramek nagrodę króla strzelców otrzymał Antek Hupa!

Wszystkim zawodnikom i ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w ten jakby nie było, pracowity FOOTBALL WEEKEND.
 
Michał Gendera
UKS „Siódemka” Bielawa


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj